Marki, ul. Fabryczna 2, tel. (22) 781 14 06

 

W Galerii Mareckiego Ośrodka Kultury:

Od 22.I.2017 do 28.II.2017
”EGZOTYKA” - zbiorowa wystawa batików autorstwa PRACOWNI BATIKU CENTRUM PROMOCJI KULTURY w DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE m. st. WARSZAWY pod kierunkiem IRENY ZAWAŁO, 
PRACOWNI BATIKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W WIĄZOWNIE pod kierunkiem JOANNY CZUBAK oraz PRACOWNI BATIKU MARECKIEGO OŚRODKA KULTURY pod kierunkiem AGATY GRUBER.

 

Sala 1: pon. – pt. godz. 12:00-16:00. Sala 2: pon. – pt 13:00-19:00.
Grupy zorganizowane przewodnik oprowadza po wystawie
od godz. 9:00 po telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Do galerii wstęp wolny.

*     *     *
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!
Marki, ul. Fabryczna 2; tel. (22) 781-14-06
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-19.00.

Galeria Mareckiego Ośrodka Kultury

Galeria Mareckiego Ośrodka Kultury istnieje od kwietnia 1991 roku. Mieści się na pierwszym piętrze w salach spełniających nie tylko funkcje wystawiennicze, ale także służących do zajęć dydaktycznych i klubowych, jako miejsce wielu imprez i spotkań. Bywalcy galerii mogą obejrzeć tu głównie malarstwo, tkaninę, kolaż, grafikę, plakat, rysunek, fotografie, projekty architektoniczne - w galerii zorganizowano blisko 200 wystaw indywidualnych i zbiorowych. Brali w nich udział artyści profesjonalni warszawscy i mareccy, nieprofesjonalni i amatorzy, uczniowie wyższych i średnich szkół plastycznych mieszkający w Markach, uczestnicy zajęć i warsztatów w ognisku plastycznym MOK, uczestnicy konkursów plastycznych organizowanych przez MOK we współpracy z miejscowymi szkołami i inni.Wstępy do katalogów wystaw w naszej galerii pisali: Jarosław Daszkiewicz, Maria Teresa Krawczyk, Bartłomiej Gutowski, Magda Gutowska, Magdalena Hniedziewicz, Anna Kwiatkowska-Misiurska, Luiza Wojciechowska-Konopka.

Więcej o galerii