Marki, ul. Fabryczna 2, tel. (22) 781 14 06

Niedziela z Mama, Niedziela z Tatą - KARNAWAŁOWY BAL NA LEŚNEJ POLANIE

niedziela, 08.01.2017, godzina 15:00

Warning: Illegal string offset 'showpictures' in /home/virtualki/155314/functions.php on line 797

Warning: Illegal string offset 'modifieddate' in /home/virtualki/155314/functions.php on line 812

NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ Agencja Artystyczna „PRO-ARTE” zaprasza dzieci od 4 lat na „BAL KARNAWAŁOWY NA LEŚNEJ POLANIE”. Obowiązuje zmiana obuwia. Mile widziane stroje karnawałowe! Wstęp wolny.

Podczas KARNAWAŁOWEGO BALU NA LEŚNEJ POLANIE...
...do dzieci przybywają dwie leśne skrzatki: Ciocia Skrzatka i Skrzateczka Minimay. Mają zielono-brązowe kubraczki i buty z długimi noskami. Chciałyby się pobawić z dziećmi, opowiedzieć im, jak żyje się w lesie, potańczyć i poharcować przy leśnej muzyce...
Tańce, igraszki i harce pod kierunkiem artystów z Agencji Artystycznej PRO ARTE Izabeli Wilczak.

Izabela Wilczak-jest absolwentką Akademii Muzycznej, wydziału pedagogiki instrumentalnej. Śpiewa, gra na flecie poprzecznym, elektronicznych instrumentach klawiszowych i fortepianie. Ma duże doświadczenie pedagogiczne w nauczaniu muzyki, zarówno gry na instrumentach, śpiewu, jak również przedmiotu muzyka w szkole. Prowadzi zespoły artystyczne dla dzieci i dorosłych, zajmuje się organizacją imprez artystycznych, których również jest wykonawcą jako muzyk i konferansjer. Układa scenariusze bajek muzycznych, teksty piosenek, projektuje kostiumy i reżyseruje własne przedsięwzięcia. Przygotowuje scenariusze koncertów, balów, festynów, na których występuje ze swoim zespołem Pro Arte.

 
oficjalna strona Agencji Artystycznej Pro Arte: http://www.proarte.izabelawilczak.pl/
 
Zapraszamy! Wstęp wolny. Mile widziane stroje karnawałowe. Zmiana obuwia obowiązuje dzieci i dorosłych.
 

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć